Free Shipping
Free Shipping
$1,334.17
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bettcher 109053 Head Assembly 115v/1/60
Item:
#1446539
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 109053 |
| Manufacturer Part # | 109053 |
| Height | 2.05" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bettcher 109053 Head Assembly 115v/1/60
$1,334.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bettcher 109053 Head Assembly 115v/1/60
