Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bettcher 187023 B03 12mmx30mm Hex Head Bolts
Item:
#1446752
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 187023 |
| Manufacturer Part # | 187023 |
| Height | 0.74" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.48" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bettcher 187023 B03 12mmx30mm Hex Head Bolts
$7.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bettcher 187023 B03 12mmx30mm Hex Head Bolts
