Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bettcher 501367 Bearing Thrust
Item:
#1446885
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 501367 |
| Manufacturer Part # | 501367 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bettcher 501367 Bearing Thrust
$9.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bettcher 501367 Bearing Thrust
