$680.22
$790.00
Compare Price
You save
$109.78
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 00C31-038A Caster Kit 6" Set 2 W/brk 2 W/o
Item:
#1437019
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 00C31-038A |
| Manufacturer Part # | 00C31-038A |
| Height | 5.85" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 00C31-038A Caster Kit 6" Set 2 W/brk 2 W/o
$680.22
$790.00
You save
$109.78
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 00C31-038A Caster Kit 6" Set 2 W/brk 2 W/o
