Free Shipping
Free Shipping
$914.51
$1,009.00
Compare Price
You save
$94.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 02B01S604D-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 02B01S604D-01 Door Assembly Rh (right) Hand Ss/aal 27/
Item:
#1446914
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 02B01S604D-01 |
| Manufacturer Part # | 02B01S604D-01 |
| Height | 3.13" |
| Width | 25.38" |
| Depth | 25.44" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 02B01S604D-01 Door Assembly Rh (right) Hand Ss/aal 27/
$914.51
$1,009.00
You save
$94.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 02B01S604D-01 Door Assembly Rh (right) Hand Ss/aal 27/