$398.80
$440.00
Compare Price
You save
$41.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 02B31S045D-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 02B31S045D-01 Lid Assembly Lh Large Gf48
Item:
#1446789
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 02B31S045D-01 |
| Manufacturer Part # | 02B31S045D-01 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 25" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 02B31S045D-01 Lid Assembly Lh Large Gf48
$398.80
$440.00
You save
$41.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 02B31S045D-01 Lid Assembly Lh Large Gf48