$105.14
$116.00
Compare Price
You save
$10.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03A11-100D-04
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 03A11-100D-04 Bracket Louver Panel Spe60 24m
Item:
#1446919
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03A11-100D-04 |
| Manufacturer Part # | 03A11-100D-04 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 25.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 03A11-100D-04 Bracket Louver Panel Spe60 24m
$105.14
$116.00
You save
$10.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03A11-100D-04 Bracket Louver Panel Spe60 24m