Free Shipping
Free Shipping
$934.46
$1,031.00
Compare Price
You save
$96.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03B05S015D-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 03B05S015D-02 Divider Panel Assembly Sp60 M
Item:
#1446798
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03B05S015D-02 |
| Manufacturer Part # | 03B05S015D-02 |
| Height | 7" |
| Width | 23" |
| Depth | 60" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 03B05S015D-02 Divider Panel Assembly Sp60 M
$934.46
$1,031.00
You save
$96.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03B05S015D-02 Divider Panel Assembly Sp60 M
