$307.25
$339.00
Compare Price
You save
$31.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03B06S007D-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 03B06S007D-01 Louvre Assembly
Item:
#1846810
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03B06S007D-01 |
| Manufacturer Part # | 03B06S007D-01 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 03B06S007D-01 Louvre Assembly
$307.25
$339.00
You save
$31.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03B06S007D-01 Louvre Assembly