$257.45
$299.00
Compare Price
You save
$41.55
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 04B02S210D-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 04B02S210D-01 Blower Hsg Assembly Bb58g
Item:
#1446803
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 04B02S210D-01 |
| Manufacturer Part # | 04B02S210D-01 |
| Height | 5.5" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 27.75" |
| Weight | 3.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 04B02S210D-01 Blower Hsg Assembly Bb58g
$257.45
$299.00
You save
$41.55
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 04B02S210D-01 Blower Hsg Assembly Bb58g
