$427.81
$472.00
Compare Price
You save
$44.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 04B04S054C-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 04B04S054C-02 Evap Front Cover Assembly Dp
Item:
#1446807
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 04B04S054C-02 |
| Manufacturer Part # | 04B04S054C-02 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 04B04S054C-02 Evap Front Cover Assembly Dp
$427.81
$472.00
You save
$44.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 04B04S054C-02 Evap Front Cover Assembly Dp