$534.75
$590.00
Compare Price
You save
$55.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 07B31S057B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 07B31S057B Grille Assembly Ss Sp/su48
Item:
#1447014
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 07B31S057B |
| Manufacturer Part # | 07B31S057B |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 52" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 07B31S057B Grille Assembly Ss Sp/su48
$534.75
$590.00
You save
$55.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 07B31S057B Grille Assembly Ss Sp/su48