$172.21
$190.00
Compare Price
You save
$17.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 07B31S083D-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 07B31S083D-01 Grille Assy Front Ss Wtr60ahc
Item:
#1447017
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 07B31S083D-01 |
| Manufacturer Part # | 07B31S083D-01 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 56" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 07B31S083D-01 Grille Assy Front Ss Wtr60ahc
$172.21
$190.00
You save
$17.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 07B31S083D-01 Grille Assy Front Ss Wtr60ahc