$33.54
$37.00
Compare Price
You save
$3.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 11A30-051BAC
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 11A30-051BAC Lid Glide Divider Dw
Item:
#1446951
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 11A30-051BAC |
| Manufacturer Part # | 11A30-051BAC |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 11A30-051BAC Lid Glide Divider Dw
$33.54
$37.00
You save
$3.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 11A30-051BAC Lid Glide Divider Dw