$372.52
$411.00
Compare Price
You save
$38.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 19B30S071D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 19B30S071D Suc/cap Assembly Spe60/72
Item:
#1446965
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 19B30S071D |
| Manufacturer Part # | 19B30S071D |
| Height | 6.4" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 19B30S071D Suc/cap Assembly Spe60/72
$372.52
$411.00
You save
$38.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 19B30S071D Suc/cap Assembly Spe60/72
