$676.15
$746.00
Compare Price
You save
$69.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 19B31S088D-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 19B31S088D-01 Evap Coil Assy Ucr/wtr/spe27hc
Item:
#1447028
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 19B31S088D-01 |
| Manufacturer Part # | 19B31S088D-01 |
| Height | 9" |
| Width | 11" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 19B31S088D-01 Evap Coil Assy Ucr/wtr/spe27hc
$676.15
$746.00
You save
$69.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 19B31S088D-01 Evap Coil Assy Ucr/wtr/spe27hc