$48.03
$53.00
Compare Price
You save
$4.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 203-140A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 203-140A Cap Tube .036id X .086od X 72
Item:
#1446984
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 203-140A |
| Manufacturer Part # | 203-140A |
| Height | 1.9" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 203-140A Cap Tube .036id X .086od X 72
$48.03
$53.00
You save
$4.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 203-140A Cap Tube .036id X .086od X 72
