$21.84
$42.00
Compare Price
You save
$20.16
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket .
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 203-153A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 203-153A Tube Cap Cu .042 Id .093 Od 12ft
Item:
#1151710
Technical details
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 203-153A |
| Manufacturer Part # | 203-153A |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Beverage Air 203-153A Tube Cap Cu .042 Id .093 Od 12ft
$21.84
$42.00
You save
$20.16
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 203-153A Tube Cap Cu .042 Id .093 Od 12ft

