$243.81
$269.00
Compare Price
You save
$25.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 2036146
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 2036146 Torpedo Door Spring
Item:
#1446989
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 2036146 |
| Manufacturer Part # | 2036146 |
| Height | 1.05" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 2036146 Torpedo Door Spring
$243.81
$269.00
You save
$25.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 2036146 Torpedo Door Spring
