$282.79
$312.00
Compare Price
You save
$29.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 26B02S001B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 26B02S001B Base Rail Assembly.frt. 27s
Item:
#1446998
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 26B02S001B |
| Manufacturer Part # | 26B02S001B |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 25.35" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 26B02S001B Base Rail Assembly.frt. 27s
$282.79
$312.00
You save
$29.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 26B02S001B Base Rail Assembly.frt. 27s
