Free Shipping
Free Shipping
$1,239.90
$1,368.00
Compare Price
You save
$128.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 302-626B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 302-626B Compressor R134a 5430btu 115v 60hz
Item:
#1198544
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 302-626B |
| Manufacturer Part # | 302-626B |
| Height | 10" |
| Width | 14" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 302-626B Compressor R134a 5430btu 115v 60hz
$1,239.90
$1,368.00
You save
$128.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 302-626B Compressor R134a 5430btu 115v 60hz

