Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Beverage Air 303-145A Filter Drier Liquid Line
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 303-145A |
| Manufacturer Part # | 303-145A |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 303-145A Parker Liquid Line Filter Drier- Gold Label, 1/4" Odf Solder, Model 052s, Compatible With All Commercially Available Refrigerants

