$483.08
$533.00
Compare Price
You save
$49.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 305-112C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 305-112C Coil Evap 16lx3wx4h .0075 Flat 7 Fpi .
Item:
#1447145
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 305-112C |
| Manufacturer Part # | 305-112C |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 20" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 305-112C Coil Evap 16lx3wx4h .0075 Flat 7 Fpi .
$483.08
$533.00
You save
$49.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 305-112C Coil Evap 16lx3wx4h .0075 Flat 7 Fpi .
