$646.23
$713.00
Compare Price
You save
$66.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 305-363C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 305-363C Coil Evap 39l X 4h X 4r 16 Tube 6fpi
Item:
#1447153
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 305-363C |
| Manufacturer Part # | 305-363C |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 42" |
| Weight | 6.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 305-363C Coil Evap 39l X 4h X 4r 16 Tube 6fpi
$646.23
$713.00
You save
$66.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 305-363C Coil Evap 39l X 4h X 4r 16 Tube 6fpi
