Free Shipping
Free Shipping
$1,074.04
$1,185.00
Compare Price
You save
$110.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 305-442D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 305-442D Evaporator Coil 4 X 7 X 28
Item:
#1447158
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 305-442D |
| Manufacturer Part # | 305-442D |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 305-442D Evaporator Coil 4 X 7 X 28
$1,074.04
$1,185.00
You save
$110.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 305-442D Evaporator Coil 4 X 7 X 28
