Free Shipping
Free Shipping
$1,461.95
$1,613.00
Compare Price
You save
$151.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 312-042B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 312-042B Compressor 3/4hp 115 60 Tec Aka9451zxa
Item:
#1446557
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 312-042B |
| Manufacturer Part # | 312-042B |
| Height | 9.7" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 312-042B Compressor 3/4hp 115 60 Tec Aka9451zxa
$1,461.95
$1,613.00
You save
$151.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 312-042B Compressor 3/4hp 115 60 Tec Aka9451zxa
