$45.32
$50.00
Compare Price
You save
$4.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 313-061D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 313-061D Overload Emb (4tm445nfbyy 53)
Item:
#1447187
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 313-061D |
| Manufacturer Part # | 313-061D |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 313-061D Overload Emb (4tm445nfbyy 53)
$45.32
$50.00
You save
$4.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 313-061D Overload Emb (4tm445nfbyy 53)
