$66.16
$73.00
Compare Price
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 314-037D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 314-037D Relay/overload Danfoss117u4129
Item:
#1447195
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 314-037D |
| Manufacturer Part # | 314-037D |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 314-037D Relay/overload Danfoss117u4129
$66.16
$73.00
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 314-037D Relay/overload Danfoss117u4129