Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket .
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 32C14S006A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 32C14S006A Fan Motor 120v W/bkt And 4" Fan
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 32C14S006A |
| Manufacturer Part # | 32C14S006A |
| Height | 7.3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 32C14S006A Fan Motor 120v W/ Blade, 1-7/8" Ctrs 120v 1/2" Stack 3/16" X 3/4" Shaft, Tabs At Bottom With Mt Bkt 6-7/8" Ctrs And, 4" White Blade Ccw Looking At Clip, Beverage Air Gf24/34
