$158.61
$175.00
Compare Price
You save
$16.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 401-276A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 401-276A 5" Thrd Stm Caster W/brk Beverage Air
Item:
#1846811
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 401-276A |
| Manufacturer Part # | 401-276A |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 1.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 401-276A 5" Thrd Stm Caster W/brk Beverage Air
$158.61
$175.00
You save
$16.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 401-276A 5" Thrd Stm Caster W/brk Beverage Air