$131.42
$145.00
Compare Price
You save
$13.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 401-617A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 401-617A Caster 3 With Brake Plate
Item:
#1447238
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 401-617A |
| Manufacturer Part # | 401-617A |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 401-617A Caster 3 With Brake Plate
$131.42
$145.00
You save
$13.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 401-617A Caster 3 With Brake Plate
