$58.00
$64.00
Compare Price
You save
$6.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 401-836B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 401-836B Hinge Bracket Rh Top Cfg
Item:
#1447087
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 401-836B |
| Manufacturer Part # | 401-836B |
| Height | 1.11" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.03" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 401-836B Hinge Bracket Rh Top Cfg
$58.00
$64.00
You save
$6.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 401-836B Hinge Bracket Rh Top Cfg
