Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 401510A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 401510A Lock W/ Keys
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 401510A |
| Manufacturer Part # | 401510A |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 401510A Door Lock With Keys., For Key Only Use # 26-3291, Beverage Air Ef241ah 0001rcn, A E And P Models
