$84.29
$93.00
Compare Price
You save
$8.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 402232B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 402232B Thermometer Dial 40 To 65f
Item:
#1194938
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 402232B |
| Manufacturer Part # | 402232B |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 402232B Thermometer Dial 40 To 65f
$84.29
$93.00
You save
$8.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 402232B Thermometer Dial 40 To 65f
