$9.06
$10.00
Compare Price
You save
$0.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 403-092A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 403-092A Keyhole Pilaster 48 Inch
Item:
#1202533
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 403-092A |
| Manufacturer Part # | 403-092A |
| Height | 0.13" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 403-092A Keyhole Pilaster 48 Inch
$9.06
$10.00
You save
$0.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 403-092A Keyhole Pilaster 48 Inch
