Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 403-309D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 403-309D Shelf 21.75x17.25 Mt33
Item:
#1447264
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 403-309D |
| Manufacturer Part # | 403-309D |
| Height | 1" |
| Width | 17" |
| Depth | 21" |
| Weight | 67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 403-309D Shelf 21.75x17.25 Mt33