Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 403-326D Epoxy Coated Wire Shelf
Item:
#2231578
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 403-326D |
| Manufacturer Part # | 403-326D |
| Height | 1" |
| Width | 17" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 4.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 403-326D Epoxy Coated Wire Shelf
