$162.01
$260.00
Compare Price
You save
$97.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 403-828B Shelf Fits Beverage Air
Item:
#2231202
Technical details
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 403-828B |
| Manufacturer Part # | 403-828B |
| Height | 1.5" |
| Width | 16" |
| Depth | 21" |
| Weight | 3.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Beverage Air 403-828B Shelf Fits Beverage Air
$162.01
$260.00
You save
$97.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 403-828B Shelf Fits Beverage Air
