Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 403-912D-01 Center Smaller Shelf
Item:
#2231822
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 403-912D-01 |
| Manufacturer Part # | 403-912D-01 |
| Height | 1.25" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 3.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 403-912D-01 Center Smaller Shelf
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 403-912D-01 Center Smaller Shelf