$38.99
$62.58
Compare Price
You save
$23.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket .
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 404-232CDD
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 404-232CDD Gasket 28 1/2inx55in Be Snap In Magnetic
Item:
#1846814
Technical details
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 404-232CDD |
| Manufacturer Part # | 404-232CDD |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Weight | 2.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Beverage Air 404-232CDD Gasket 28 1/2inx55in Be Snap In Magnetic
$38.99
$62.58
You save
$23.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 404-232CDD Gasket 28 1/2inx55in Be Snap In Magnetic