Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 405-034A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 405-034A Cond Blade 8.75 ( Pet )
Item:
#1447272
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 405-034A |
| Manufacturer Part # | 405-034A |
| Height | 0.01" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 405-034A Cond Blade 8.75 ( Pet )
