Free Shipping
Free Shipping
$1,178.27
$1,300.00
Compare Price
You save
$121.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 40B32S672D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 40B32S672D Door Assembly Left Hand Top Ss/ss Hs
Item:
#1447102
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 40B32S672D |
| Manufacturer Part # | 40B32S672D |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 40B32S672D Door Assembly Left Hand Top Ss/ss Hs
$1,178.27
$1,300.00
You save
$121.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 40B32S672D Door Assembly Left Hand Top Ss/ss Hs