Free Shipping
Free Shipping
$1,066.79
$1,177.00
Compare Price
You save
$110.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 40B48S187D-04
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 40B48S187D-04 Door Assembly Comp Half Dr Top Ss
Item:
#1447287
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 40B48S187D-04 |
| Manufacturer Part # | 40B48S187D-04 |
| Height | 5" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 40B48S187D-04 Door Assembly Comp Half Dr Top Ss
$1,066.79
$1,177.00
You save
$110.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 40B48S187D-04 Door Assembly Comp Half Dr Top Ss