$27.19
$30.00
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 41A01-447D-10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Beverage Air 41A01-447D-10 Cover Plate Lamp Pgal H1
Item:
#1447315
Technical details
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 41A01-447D-10 |
| Manufacturer Part # | 41A01-447D-10 |
| Height | 1" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Beverage Air 41A01-447D-10 Cover Plate Lamp Pgal H1
$27.19
$30.00
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 41A01-447D-10 Cover Plate Lamp Pgal H1