$94.10
$118.64
Compare Price
You save
$24.54
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blendtec .
- Authorized Blendtec dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blendtec SRV-511
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blendtec SRV-511 Service Kit
Item:
#1449709
Technical details
| Manufacturer | Blendtec |
|---|---|
| Model Number | SRV-511 |
| Manufacturer Part # | SRV-511 |
| Height | 4" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blendtec SRV-511 Service Kit
$94.10
$118.64
You save
$24.54
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blendtec SRV-511 Service Kit