$28.92
$46.41
Compare Price
You save
$17.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 0962012000 Secure Care Hamper Pouch For Labels
Item:
#1449812
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 0962012000 |
| Manufacturer Part # | 0962012000 |
| Height | 0.6" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 0962012000 Secure Care Hamper Pouch For Labels
$28.92
$46.41
You save
$17.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 0962012000 Secure Care Hamper Pouch For Labels

