$365.36
$379.39
Compare Price
You save
$14.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 10312 Assy Modified Hatch Flo At
Item:
#1214129
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 10312 |
| Manufacturer Part # | 10312 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 10312 Assy Modified Hatch Flo At
$365.36
$379.39
You save
$14.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 10312 Assy Modified Hatch Flo At