Free Shipping
Free Shipping
$1,010.18
$1,048.99
Compare Price
You save
$38.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 10367 Kit S/s Vent Box (cos5h A)
Item:
#1213641
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 10367 |
| Manufacturer Part # | 10367 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 10367 Kit S/s Vent Box (cos5h A)
$1,010.18
$1,048.99
You save
$38.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 10367 Kit S/s Vent Box (cos5h A)