$6.74
$6.99
Compare Price
You save
$0.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 10543
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 10543 Screw Set 4/40 X 3/16
Item:
#1214229
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 10543 |
| Manufacturer Part # | 10543 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 10543 Screw Set 4/40 X 3/16
$6.74
$6.99
You save
$0.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 10543 Screw Set 4/40 X 3/16