$118.03
$122.57
Compare Price
You save
$4.54
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 10982 Bracket Heat Exchanger 316l
Item:
#1214726
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 10982 |
| Manufacturer Part # | 10982 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 10982 Bracket Heat Exchanger 316l
$118.03
$122.57
You save
$4.54
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 10982 Bracket Heat Exchanger 316l




